Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan egy eve menstrualok es...

Lassan egy eve menstrualok es most tobb van mint volt miert? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Elso nap volt tegnap es az elejen nem volt sok egy betettel birtam estig de estere tobb lett es ejszaka is folyt... kozrejatszhat h egesz nap mozogtam? ez normalis ugye? stressz is kozrejatszhat ? varom a valaszokat koszi
2014. júl. 20. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
valaki?
2014. júl. 20. 10:53
 2/3 anonim ***** válasza:
A vér mennyisége függhet attól is, hogy mennyit iszol (ha keveset kevesebb a vér) viszont a kiürülés menete, hogy mennyit mozgol. Ha egész nap ülsz vagy fekszel, akkor lehet 7-8 napig is tart a menszesz, ha viszont végig mozogsz, akkor mondjuk lesz 2 erőteljesebb napod aztán csak pecsételés. De nagyon egyénfüggő ez is.
2014. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha akkor az a ludas h tegnap egesz nap mozogtam bicikliztem setaltam stb.... ma mar inkabb pihenek es enyhult :)
2014. júl. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!