Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan 2 éve menstruálok...

Már lassan 2 éve menstruálok az első évben mindig 28-29 napra jött meg de 2014-től összevissza volt már a 34. napon tartok de semmi. Csak válladék de ez már egy jó pár napja. Nyaralás miatt érdekelne valami hatásos módszert tudtok?

Figyelt kérdés
a rozmaring teát már 3 napja iszom meg forrófürdőzöm előre is köszönöm a hasznos válaszokat vagy tanácsokat:)

2014. júl. 18. 20:52
 1/2 anonim válasza:

Én még esetleg tudom javasolni a vörösbort, vérbőséget okoz.

Amúgy én is ebben a helyzetben vagyok épp:/

Eddig nem késett de most hagytam abba a kondizást és szerintem attól késik, és nyaralni mennék én is Jah és még a C-vitamintól is késhet.

2014. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) bár bort nem akaok inni így 13 évesen de most már mindegy ha nem jön meg keddig akkor c-vitamint szedek majd:D hát nem tudom meg ez a hasprés az előrehozza vagy eltolja?
2014. júl. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!