Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás után meddig...

Hüvelygyulladás után meddig tilos a nemi élet? Klion tabletta és kúp kúra után.

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete kúrálom magam, a nőgyógyászon felírt Klion tablettát (2x2) nekem és a páromnak is, azt már beszedtük. Klion D-100 kúpot is kaptam amelynek ma helyezem fel az utolsó darabját (10et használtam el). Tavaly betadine kúpot kaptam ugyanerre a problémára és kliont. Akkor a kúra után már éltünk nemi életet és egészen idáig nem jött vissza a gyulladás. Szerintetek meddig kell még várni? Egy hét múlva lesz a menstruációm. Addig még tabu?

2014. júl. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg csak a kúra alatt nem szabad, utána szabadon. Viszont az utolsó darab után kell 1-2 nap, hogy kitisztulj, legalábbis nekem kellett és kissé kellemetlenül is éreztem volna, hogyha a tabletta "maradékával" szembetalálkozik a párom a szex végén.
2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát igen az nem lenne kellemes

köszi a válaszod,ment a zöld pacsi :)

2014. júl. 20. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!