Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok veletek előfordult ilyen?

Csajok veletek előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
Két napja kellemetlen égő, viszkető érzést tapasztaltam odalent, ma pedig egy kevés fehér válladék okozott nyugtalanságot. De nincs furcsa állaga, vagy kellemetlen szaga. Nem tudom mi okazhatja. Valakinek volt hasonló esete? Indokolt nőgyógyászhoz fordulnom? A Canesten krém használata is megfelelő lehet, ha nem rordul komolyabbra a helyzet?

2014. júl. 20. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos tudná megmondani kenetvétel után, hogy bakteriális, vagy pedig gombás fertőzésed van? Ha nem tudsz eljutni orvoshoz, akkor vegyél Betadine hüvelykúpot a patikában. Ez mindkettőt meggyógyítja, csak a 10 napos kezelési időt be kell tartani. A kúra után a hasznos baktériumflórát vissza kell állítani.
2014. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

a fehér váladék normális ha nincs szaga és fehér

várj és ha súlyosbodik akkor minden képpen fordulj orvoshoz (ha nem múlik rl pár napon belül akkor is)

2014. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nődoki sem tudja mindig megmondani a kenetbol. Ami a legvaloszinubb gomba, vagy bakteriális fertőzés. Gombára teljesen jó a canesten, érdemes bevetni, bajt nem nagyon csinálhatsz vele. A baktérium esetén én a lactofeel-t szoktam használni, az is nagyon hatásos.
2014. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A betadine nem egy hüvelyi fertőzést kifejezetten ront a normális hüvelyflóra kiirtása miatt (ahol az originál fertőzés kinyírására már képtelen). Nem kéne ész nélkül ajánlgatni, csakis nőgyógyász utasítására vagy ismert tünetek esetén jó alkalmazni.

Én nőgyógyászat ajánlok, kérdező.

2014. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Betadin többet árt mint használ! MINDENT kicsinál válogatás nélkül!


Canesten, +laktobacillust tartalmazó készítmény (tabletta, hüvelykrém)

Ha nem javul akkor doki!

2014. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!