Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok létezik/előfordult már...

Csajok létezik/előfordult már ilyen teszt? (Képek lent)

Figyelt kérdés

Láttatok már ilyet?

Tegnap teszteltem mensi elött ClearBlue tesztel gyenge halványat.

Ma egy Lily tesztel olyat tapasztaltam hogy, a második csík (márha ez az) máshol jelent meg.

Látott már ilyet valaki? Mi lett belőle?

Próbáltam lefotózni és remélem látszik. Egyébként eléggé erős. De az életbe nem láttam még ilyet. :(


[link]


[link]


[link]


Köszönöm a válaszokat előre is :-)


2012. máj. 23. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Lily szerintem egyértelműen negatív, nem jó helyen van a csík, a CB miatt tesztelj újra, de ne CB-vel, hanem másfélével. Drukk! :)
2012. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:-)Szerintem tuti pozitív, csak rosszul ragasztották össze a tesztet. Amúgy én sem láttam még ilyet, vicces (bocsi).

Ha a Clearblue pozitív volt akkor biztos, hogy sikerült, én annak a tesztnek maximálisan hiszek:)


Gratulálok!:)

2012. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a Lillí teszt, már többet is csináltam, de mindnél ilyen a második csík, és sajnos nem vagyok terhes.. :(
2012. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van mostanában a tesztekkel, az utóbbi pár hétben annyi ilyet olvasok itt, hogy nem jó helyen van a csík, meg ferde meg minden, és nem csak a Lily, hanem többféle. Én is használtam Lily-t, de nekem rendesen ott volt a tesztcsík ahol lennie kellett.

Ha a Clearblue halvny pozitív volt, akkor valószínű, hogy sikerült, majd 2 nap múlva próbáld újra.

2012. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a tesztem és nem voltam terhes.Sajnos egyre több ilyen van.Próbálj meg 2 nap múlva tesztelni, de erre ne alapozz!

Azért szurkolok hogy baba legyen!:-)

2012. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen és nem volt baba a dologban. A ragasztásnál van a második csík, ez tuti negatív.

Szerintem holnap reggel csinálj egy másik fajtát!

Szorítok!

30hkm

2012. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a második csík a ragasztás helye az szokott így látszódni és ez mindenféle tesztnél előfordul. De ha CB halvány pozi még van remény, a lily viszont totál nega.
2012. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, írtok.

Nagyon jó hogy, ezen az oldalon azért meg lehet beszélni a dolgokat/ tapasztalatokat , véleményeket kapok.

Tudod amiben nagyon reménykedtem a CB mellett az az volt hogy, nekem mensi elött mindíg totál lent van a méhszáj és amolyan váladék van.

Többszőr olvastam a méhszájról itt és máshol is így egyszer kipróbáltam mensi elött aztán még 3 alkalommal csak mensi elött és minden esetben lent volt ez nagyon év elég váladéks volt.

Tegnap este jól megsikáltam a kezem megint és betapintottam de "nem találtam" meg csak nagyon fent.

Éppen hogy, elértem.

Meg semmiféle váladék nem volt.

De ezek a menten megjönnek érzésekre folyton megyek a mosdóba. Tampont használok de alig bírom be illetve kivenni. (Bocsássatok meg a részletességért.)

Nagyon durván szárazság van.

Most az elöbb ahogy, nagyon durván nehezen kivettem a tampont az elején és az oldalán valamennyi barna dolog volt egy parány pici vérrel.

Hát nem tudom mi van. Gondolom akkor most meg fog ez jönni.

Az biztos hogy, megpróbálok egy nőgyógyászhoz dőpontot szerezni és meglátjuk mit mond.

Azért mi már 3 éve próbálkozunk a 3-dik babán és nagyon nem. Ez a hónap nagyon fura volt. Vagy fura még most is.

Nem hiszem hogy, lehet itt még egy csöppnyit reménykedni.

2012. máj. 23. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:

A méhszáj tapintásra nekem is totál másmilyen lett. Kicsire összehúzódott és olyan kemény lett mint a beton, én is alig értem el. Gondolom jó alaposan bezár, hogy ne juthasson be a fertőzés.


Nekem inszeminációm volt és a CB a 10. napon halványan kimutatta, innen csak erősödött. Ezért írtam azt korábban, hogy nagyon bízom benne.

Remélem sikerül:)

2012. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, írtál megint :)

Nagyon jólesik.

Tudod ez a szuper amit leírtál. Meg hogy, neked csak erősödött. Nekem meg ez a teszt mindent alátámaszt csak a babát nem. Meg hát ez a véres/barnás női dolog is a baba ellen szól.

Hát nem tudom. Gondolom ha baba lenne de egyúttal mensi féle is akkor is egy tesztnek + kellene mutatnia.

Ha ebből nem lesz rendes mensi akkor veszek még egy ilyen CB-tesztet és akkor ismétlek.

Ez jó ötlet lehet?

Olvasgattam itt sokat amolyan teákról. Pl málnalevél, cickafark meg Palástfű.

Ezekről mi a véleményed esetleg?

Köszönöm a válaszod előre is.

2012. máj. 23. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!