Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs "zavar"?

Első menstruációs "zavar"?

Figyelt kérdés

07. 07-én jött meg az első menzeszem. Kb 1 hétig jött aztán nem és rá 2 nappal megint utána semmi. Tegnap egy nagyon kicsi (pár csepp) és lementem az unokahúgomhoz medencézni. Ott nem volt semmi de amikor ma felébredtem nagyon erős, sok vér jött.Ez már komoly baj?

14/L



2014. júl. 21. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egy kicsit tényleg furi,de mivel ez a z első mensid ez teljesen normális!!!Ne aggódj,majd rendszeres lesz egy idő után !! :) :D
2014. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondjak az elso szulesig nem fog tokeletesen beallni :P de amugy egyet ertek az elso kommentelovel, kicsit tenyleg furi de tok normalis... viszont legy figyelemmel a kovetkezo honapokban, pl hogy mikor vagy feher nadragban, stb.


Semmikepp se szedj fogamzasgatlot...felenk egy jo par tizeneves csajszi azt csinalja, hogy csupan azert szed fogamzasgatlot hogy tok rendszeres legyen a mensije. De viszont ez kihathat a teherbeesesre a tovabbiakban...

2014. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor megnyugodtam :D
2014. júl. 22. 13:58
 4/4 A kérdező kommentje:
De az se nagy baj ha így az utóbbi napokban sokkal erősebb mint az elején?És fáj a hasam , elég gyengén is érzem magam.
2014. júl. 23. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!