Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti használtok éjjelre tampont?

Ti használtok éjjelre tampont?

Figyelt kérdés

Nappal tampont használok, de eddig estére csak betétet raktam.És most így főleg nyáron ez nagyon rossz. Fel kell kelni este cserélni? Normált használok de ugye van belőle éjszakai is. Melyik biztonságosabb, jobb estére?

14/L



2014. júl. 21. 11:29
 1/5 anonim válasza:
Hát én eddig én csak nappal és csak nyáron használtam tampont és a sulink védőnője mondta, hogy éjszakára jobb a betét. Abból is az éjszakai. Bár lehet nem lesz baj belőle, ha éjszaka is 3-4 óránként fel kelsz cserélni.
2014. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nappal tampont használok, és éjszakára is,plusz teszek be betétet,mert ha nem rendszerint átáznék, én éjszaka többször felkelek pisilni így ki szoktam cserélni.
2014. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A tampont sűrűn kb 2-3 óránként kell cserélni, mert ha hajlamos vagy fertőzésekre akkor igen kellemetlen következményekkel kell számolni. Éjszakára nem ajánlatos.
2014. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én éjszakára is azt használok. A nagyobbikat, és teszek be tisztaságit is.Inkább csak az 1-2. napon szokott picit túltelitődni. Kb. 10-11 körül fekszem le, és 6kor már indulok dolgozni. Szóval úgy kb. 6 órát bennt van.
2014. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat még gondolkodom hogy berakjam-e estére addig is van még pár nap.: ) amúgy pont a nyaralásunk vége felé fog megjönni és ezért is kérdeztem mert olyan kényelmetlen lenne ott is, de mindegy gondolkodom.
2014. júl. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!