Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tinilányok/idősebbek! Tampont...

Tinilányok/idősebbek! Tampont használtok/használtatok, vagy betétet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10 éves koromban jött meg, először 12 évesen használtam tampont, addig csak vattát plusz betétet. Most 23 vagyok, és ha elmegyek otthonról, vagy ha usziba megyek, tampont használok, ha otthon vagyok, betétet és vattát.
2014. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És milyen fajtát? :)
2014. júl. 2. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Régen O.B. tampont használtam, most Mooncup intimtölcsért.
2014. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17 éves korom előtt betétet, azóta OB tampont
2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Always betét, meg mostanában az Aldi saját márkásat, szinte hozza az Always szintjét. Tamponból pedig csak o.b.-t.
2014. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Betétet (Alwayst általában) használok azóta, amióta először megjött (kb. 4 éve, most 18 vagyok). A tampont próbáltam már (OB minit), de képtelen vagyok felhelyezni, úgyhogy hiába....nem tudom azt használni, tehát maradt a betét.
2014. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én betétet használok,always,libresse csak ezt a kettőt! De pár hónapja kipróbáltam a naturella márkát ,de az nekem nem jött be:) Tampont még nem,de majd abból az o.b. fogom.12L
2014. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dorcsuu válasza:

12 évesen jött meg, eddig csak betétet használtam, csakis Alwayst (néha Naturellát de csak mert nem volt más otthon). Nem érzek kísértést, hogy tampont használjak, max. strandra vagy usziba. :)

15/L

2014. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én eddig betétet használtam,de most kezdek ráállni a tamponra.Sokkal kényelmesebbnek érzem,bár csak az első napokban használom.:)
2014. júl. 3. 08:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Én már az elejétől kezdve mindig (otthon is) tampont. Legelőször kipróbáltam a betétet is, de a tampon sokkal kényelmesebb és egyszerűbb használni. És OB-t(super/normal).
2014. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!