Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit tegyek? (menstruáció)

Most mit tegyek? (menstruáció)

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt jött meg az első menstruációm, és hát még eléggé rendszertelen. Van amikor kimarad, de legtöbbször megjön és mindig 7 napig tart. Az előző pedig 2 héten keresztül jött meg. Amikor már azért észrevettem, hogy nem stimmel valami, elkezdtem szedni vas tablettákat (vitamint). Elkezdtem szedni, két nap után abbamaradt- ez volt a 2 hetesem. Anyukám azt mondta, ez még normális, mert hogy egy éve jött meg és még rendszertelen. Így hát nem mentünk el dokihoz. Ez egy hónapja történt. Azóta még nem jött meg a következőm, de várok, mert még a rendszertelenség miatt még megjöhet. Szerintetek nagy gáz, hogy nem voltam akkor dokinál? Mert anyám azt mondta ennyi idősen neki is volt, hogy tovább tartott de aztán rendszereződött. A vastabblettákat továbra is szedem. Szerintetek lépjek túl rajta, vagy ezzel már érdemes foglalkozni? :/ 13/L

2014. júl. 21. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok, egész életemben ilyen rendszertelen volt, orvosnál is voltam, azt mondta semmi gond ezzel, van akinek ilyen, ha nincs más panasz akkor nincs mit tenni. Fogamzásgátlóval helyre lehet tenni, de olyat sose szednék, káros a szervezetnek.
2014. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz meg vele... Majd ha 15-16 eves korodba ugyan ilyen akkor mar utana nezhetsz es kerdezoskodhetsz ismerosoktol
2014. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt mondjátok. Sokáig féltem, valami nagy baj van.
2014. júl. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!