Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért? Hónap elején szokott...

Miért? Hónap elején szokott mindig megjönni. De már 21 napja késik. Vettem terhességi tesztet ami negatív lett. Akkor most ez hogy van? De terhes biztos nem lehetek mert a barátom használt óvszert és az óvszer sem volt lyukas.

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 22:40
 1/7 anonim válasza:
ORVOS!
2014. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jött és ment, mint Rosberg.
2014. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat kérnék..:)
2014. júl. 21. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Hát attól függ, hogy hány éves vagy, mert ha 18 alatt lehetnek még kimaradások, mindig 2 tesztet kell csinálni, csinálj még egyet, ha az is negatív, és nem érzed a menstruáció jeleit, akkor nyugodtan menj dokihoz

2014. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az agyad lehet lyukas, 1 teszt nem teszt, legalább 3-at, a drága fajtából, vagy sokkal biztosabb ingyenes megoldás tb-alapon? doki
2014. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem még egy tesztet mert biztos vagyok abban hogy nem vagyok terhes...nagyon vigyázott és az óvszer se volt lyukas.
2014. júl. 21. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell vízzel feltölteni szex után, nem úgy van a lyuk, hogy ömlik belőle a mag, mint a kombájnból, hanem épp hogy alig...
2014. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!