Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van haszna, megérdemli-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van haszna, megérdemli-e, hogy írjak olyannak segítő szándékkal aki nyilvánvalóan ingyenku. rvának használt?

Figyelt kérdés
Semmiféle alpári stílusról, mocskolódásról nincs szó..., de úgy vélem talán hasznát venné. Van egyáltalán értelme egy ilyennek írni bármit is?
2014. jún. 1. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Annyi biztos, hogy te is ugyanúgy benne voltál a dologban így nem csak a másikat terheli minden felelősség.
2014. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Talán azért sem haragszom rá.
2014. jún. 1. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
A jó és kedves emberek ezt teszik. Én nem vagyok az. Leszarom. Még jól meg is rugdosnám.
2014. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kit rugdosnál meg? aki megbaxatta magát? vagy aki megbaxta?
2014. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt!
2014. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olyannak nem segítenék, aki engem bántott. Persze, jó emberek az olyan irgalmas szamaritánius-típusok, akik képesek eltekinteni a fájdalmaiktól, és csak segíteni szeretnének, de én nem vagyok az a típus.
2014. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem bántott, vállalom önmagamért a felelősséget, mindössze arra szeretném ráébreszteni, hogyha így viselkedik az életben nem lesz értékelhető barátnője és nem ingyenqrvája.
2014. jún. 1. 18:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Kíméld meg magad egy felesleges és szerintem még számodra ha minimálisan is de fájdalmas körtől. Tanuljon a saját kárán, te is így tegyél és ne érdekeljen mi van vele
2014. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te is tegyél = te is tanulj. Így akartam írni :)
2014. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, kicsit könnyítene a lelkeden. Ha úgy érzed jónak, írj, hátha elgondolkozik a dolgokon.
2014. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!