Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? menzesz előtt...

Mi lehet a baj? menzesz előtt egy nappal voltunk együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk. Másnap meg is jött a menzeszem, de pár napja fáj az alhasam, gyakran kell wc-re járnom, néha csip-fáj a nemi szervem körül, és a vérzésem is gyengébb.

Figyelt kérdés
Felfázhattam? v mitől van ez? Nőgyógyászhoz csak eg hónap mulva tudok menni,mert csak akkora kapok időpontot. de addig? irassak fel valamit felfázás ellen a gyógyszerésszel??

2014. júl. 22. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez mintha "felfázás" volna.

Ha a panaszaidat elmondod akkor szerintem a háziorvos is tud segíteni. Gondolom, előbb bejutsz hozzá. :-)

2014. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nőknél gyakori a szex utáni " felfázás" . A bacik a mozgásra feljutnak a hüvelybe majd a húgycsőbe.

Nálam is ez volt régen minden aktus után hiába voltunk patyolattiszták, egyzer vesemedence gyulladásom is lett.

Nagyon sokat kell vizet inni, hogy tisztuljon és tőzegáfonyát sem ártana szedni. Azóta nincs ilyen problémám.

2014. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

én is sok folyadékot iszom és tőzegáfonya teát, attól jobb lesz.

2014. júl. 22. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!