Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel szüntethetném meg végre...

Mivel szüntethetném meg végre a hüvelygombát? L/20

Figyelt kérdés
Hónapok óta visszatérő hüvelygombám, candidám van. A nőgyógyász már több féle krémet, kúpot, erős gyógyszert is írt, de havonta mégis visszatér. Barátom nincs, figyelek, hogy idegen wc-re ne üljek rá stb. 3 hónapja candida diétát is csinálom, de az se használ.

2014. júl. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél sok cukrot, cukros ételt és - már bocs - ne fixálj a vaginádra. Ne foglalkozz vele, majd elmúlik.
2014. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ne foglalkozz vele"


-.-


Jahh...kva könnyű mondani, de ha nem tud az ember szexelni hetekig mert szaros gombája van, akkor nem tud nem foglalkozni vele !


Elmúlik, aztán mentsturáció után újra kijön?

2014. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen :(
2014. júl. 22. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is most ez volt. Februárban elmúlt, majd megjött és rögtön utána megint kijött -.- Akkor javasolta az orvos, hogy amint elmúlik a menzesz, használjak lactofeel hüvelyflóra helyreállító gélt... Nem is jött ki, egészen julius közepéig, amikor megint rögtön menzesz után jött ki. -.-


Már azon gondolkodom, hogy nem hagyok soha szünetet a foggátlóval, akkor nem jön meg és nem lesz gomba.

Te próbáltad már ezt a hüvelyflóra helyreállító módszert:

2014. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért jön, mert rá stresszelsz, ezzel foglalkozol... nőgyógyászom szerint a candida 90 sok%-a lelki eredetű és fejben/érzelmekben kell rendet tenni, ezért nem használ a gyógyszer - igaza van.


Nekem is volt, ilyen-olyan gyógyi, ez is-az is hatástalan, több nődoki, míg a mostani nem gyógyszert írt kapásból, hanem javasolta a jógát, relaxot, nyugodjak le, sportoljak, vezessem le a napi feszkót - eléggé elvont a doki. Egy éve tünetmentes vagyok, pedig előtte... jujjj.

2014. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: mit csináltál pontosan,hogy elmúljon? Én is régóta küszködök vele, éjjel-nappal szinte az jár a fejemben, hogy mikor fogom megint úgy érezni, hogy valami nincs rendben, és általában nem is telik sok időbe, mire megint kijön.:( Tönkreteszi az életem.:S
2014. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez a betegség nagy valószínűséggel kapcsolatban van mindennel a szervezetben, ezért a diétát (cukor, élesztő, sajt kizárva az étrendből és inkább lisztből is rozsliszt v teljeskiőrlésű, v tönkölybúza, korpa), a rendszeres sportolást (akár jóga, akár futás, bicajozás, csak rendszeres legyen) ,napi C-vitamin bevitelt, sok zöldséget ajánlok. E mellett a hüvelyflóra helyreállító tablettát/krémet ha úgy érzed, hogy kell.
2014. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
értem, köszönöm szépen!
2014. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!