Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha elkapartam egy...

Mit tegyek ha elkapartam egy anyajegyemet?

Figyelt kérdés
Nem dudorodik ki, csak egyszeruen olyan volt mintha egy pattanas lett volna rajta mar nem is emlekszem es kapartam meg nyomkodtam. Utana jutott eszembe, hogy ott volt egy anyajegy, es mar begyogyul a seb es olyan mintha rajta lenne a tetejen mert rajta van egy kis barna folt. Mit csinaljak vele?

2014. júl. 23. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha meggyógyul, és nem változik, nem nő, nem sötétedik, akkor nincs teendőd. Ellenkező esetben sürgősen bőrgyógyász.

Máskor pedig ne kapargasd.

2014. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell tenned, várd meg amíg begyógyul. Én is kaszáltam már el borotvával, hajvágóval anyajegyet. Begyógyult és olyan volt mint "újkorában" (ha lehet ilyet mondani :D )

Persze az elsőnek is igaza van abban, hogy ha változást veszel észre rajta jobb megmutatni bőrdokinak.

2014. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben elmentem bőrgyógyászhoz, és azt mondta jobb ha leszedi.
2014. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!