Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik egy nőgyógyászat...

Hogyan zajlik egy nőgyógyászati vizsgálat? A doki a vizsgálat során benyúl az ujjaival?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem úgy nézett ki, hogy először megkérdezte, mikor vol meg utoljára, rendesen meg szokott-e lenni, hány centi vagyok, hány kiló, van-e valami panaszom aktuálisan, szűz vagyok-e még.


Aztán le kellett venni a nadrágot, meg a bugyit (én ilyen hosszú tunikában mentem, szóval nem kellett mutogatnom a meztelen hátsóm, amikor kijöttem a függöny mögül :-D).


Fel kell feküdni egy speciális székbe (az asszisztens segít) és fel kell tenni a lábaid. A doki megtapogatja a hasad, igen benyúl az ujjával, meg van egy speciális eszköze, amit kacsának hívnak, azt teszi be (kicsit kellemetlen érzés, de nem vészes), szétnyitja és kenetet vesz.


Aztán felöltözöl, leveszed a felsődet, megvizsgálja a melleid is.


Kb. ennyi. Nem kell tőle tartani. :-)

2014. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha szűz vagy, a végbeledbe nyúl be, a hüvelyt békén hagyja.
2014. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vizsgálatra ajánlanám neked, hogy női orvost keress, mert elötte nem annyira leszel feszélyezett, mint egy férfi elött, ahol talán nem is tudnál odafigyelni arra amit az orvos mond.

Nem tudom mennyi idős vagy, esetleg tini nőgyógyászatot is kereshetnél.

2014. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még tini vagy menj gyerek vagy tininőgyógyászhoz, és ha ez nem megoldható akkor mindenféleképpen ajanlom, hogy válassz nő orvost.
2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!