Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi után használjak...

Canesten kombi után használjak joghurtos tampont vagy nem kell semmi?

Figyelt kérdés
Sajnos arra már nincs pénzem, hogy vegyek hüvelyflóra helyreállítót, elég drágák.

2014. júl. 24. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellm semmi, hiszen a Canesten kiirtotta a gombákat.

A Natur Yoghurtba áztatott tampon megelőzésre használatos inkább. Nekem orvos mondta, de arra figyelj, hogy csak a NATUR yoghurt a jó és semmi más, pl. kefír sem.

2014. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha össze akarsz szedni egy jó kis fertőzést akkor hajrá.
2014. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez van itthon ez jó?

[link]

Azért akarok valamit használni mert azt hallottam, hogy a canesten így kiölte a jó baktériumokat is, vagy ez nem igaz?

2014. júl. 24. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, a bifidus actiregularisnak az égadta világon semmiféle keresnivalója nincs a puncidban.

In fact, más étkezési joghurtnak sincs. Miért akarod feltétlenül a joghurtot? A savasság miatt? Vegyél a gyógyszertárban ellenőrzött, tiszta, idegen anyagokat nem tartalmazó hüvelykúpot erre a célra. A jó baktériumok miatt? Mert akkor szintén vegyél a gyógyszertárban ellenőrzött, tiszta, idegen anyagokat nem tartalmazó hüvelykúpot erre a célra.


A canesten különben baktériumokra nem hat, csak a gombákra, így a jó baktériumaidat is békén hagyja. Amit írsz, az az antibiotikumra igaz.

2014. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2700ért már kapsz hüvelyflóra visszaállítót, amiben 10 "kúp", tabletta van. A canesten is ennyi vagy picivel drágább. Szerintem simán megéri megvenni, mert nem kell mind a 10et elhasználni csak 3-at. (most voltam orvosnál, ő mondta)


A joghurt meg egy nettó baromság. Bélflórába való bacik vannak benne, nem a hüvelyflórába. Plusz újabb fertőzést szedhetsz össze vele, arról nem is beszélve ha túl savas a joghurt még szét is marhatod az egyébként is gyenge hámot a hüvelyedben, ami a fertőzés miatt gyengült meg. ÉS még durvább fertőzés jelentkezhet, amit még nehezebb lesz kiirtani, mint az elsőt, ami csak a felszínt "kapargatta".


És ahogy írták a canesten csak gombára hat. Rá is van írva, hogy antimikotikum, nem pedig antibiotikum. A miko az gomba, a bio pedig baci ellen van. Ezért van az, hogy antibiotikum szedés után gombás fertőzés jelentkezik. Kiirtódik a baktériumokból álló jó flóra és így el tudnak szaporodni az ott lévő gombák és voálá, fertőzés lesz.

2014. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
melyik van 2700ért?
2014. júl. 24. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagilact-Q, pont a héten vettem és a rendelőintézet gyógyszertárába ahol minden párszáz forinttal drágább, mint máshol, de most nem volt időm a megszokott patikámba menni.
2014. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 24. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező, nyugodtan mondd a gyógyszertárban, hogy hüvelyflóra helyreállító kúpot szeretnél, hátha tudnak adni még olcsóbban is. :) Sokszor van.
2014. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!