Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyásom van, és a...

Barna folyásom van, és a Balatonban fogok fürdeni. Használják tampon? Ki fogom tudni húzni?

Figyelt kérdés
Tenyleg nagyon kevés jön már, és felek ha tampont használok nem tudom kivenni. Sőt, az is lehet hogy abban az 1 órában amig bent vagyok a vizben pont nem is folyna. Mit csináljak? Tenyleg nem tudom kihagyni a fürdést. Es nem is akarom. :/ de tapasztalatlan vagyok tampon szempontjából, szóval ha megtelik még az is fáj ha kiveszem. Kérlek Segítsetek!
2014. júl. 19. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a vízben bátran használj tampont, nem lesz abból semmi gond. Biztos hogy ki fogod tudni húzni. Inkább legyen bent tampon, mint ne legyen bent semmi, aztán esetleg mégis jön még valamennyi.
2014. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem mennék akkor fürdeni
2014. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki akkor akar pont fürdeni, mikor megvan neki
2014. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!