Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Orvoshoz kéne...

Mitől van ez? Orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, most múlt el a menstruációm pár napja. Napok óta hányingerem van. Ma észrevettem, hogy mindkét mellemből folyik valami fehér színű váladék. De csak kevés.

A fogamzásgátló mellett megszakításos védekezést alkalmazunk párommal. Így gondolom a terhesség kizárt, mivel most múlt el a menstruáció is. Szerintetek ?


2014. júl. 24. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el orvoshoz, ez a legjobb amit tehetsz. Lehet álterhesség is, a hormonoktól, vagy egy olyan típusú agydaganattól ami 100 %-ban eredményesen gyógyítható és nem ad áttétet.


Legalábbis nekem amikor ilyen volt velem a dokim valami ilyesmit mondott. Azonban elmúlt magától. Mindenképpen menj el dokihoz.

2014. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit csinál az orvos? Hova küld el?
2014. júl. 24. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Magas prolaktinszinttől lehet ilyen tünet. Első körben valószínűleg laborvizsgálatra küld, hogy megnézze ennek a hormonnak a szintjét.

Lehet, hogy abba kellene hagynod a fogamzásgátlót. De majd a doki megmondja.

2014. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért lehet nem árt tesztelni is egyet a biztonság kedvéért, mert sokan mondják, hogy fogamzásgátlót szednek, aztán kiderül, hogy közben antibiotikumos kezelés is volt, vagy hánytak, ment a hasuk és nem használtak kiegészítő védekezést mellette illetve nem ugyanabban az időben veszik be naponta hanem elég rapszodikusan, sőt pár szemet ki is hagytak a hónapban.


Valamint sajna vannak olyanok, akiknek nem használ, mert alacsony a hormontartalma a gyógyszernek és ugyanúgy van mellette peteérésük csak ez már csak akkor derül ki, mikor megállapítják a terhességet. A menstruáció pedig fogamzásgátló mellett nem jelent semmit, mert az megvonásos vérzés. Attól van, hogy nem szeded x napig a tablettát és elvonási tünetként vérzés jelentkezik.


De ahogy írták, lehet nálad ez csak durva mellékhatás vagy valamitől megnövekedett a prolaktin szinted és az okozza.

2014. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megszakításos védekezés + fogamzásgátló mellett esélytelen teherbe esni szerintem. Ha mégis, akkor csak én lehetek ilyen szerencsétlen.
2014. júl. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!