Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szerintetek az normáli...

Lányok! Szerintetek az normális ha nekem az olcsóbb, "márkátlan" tisztasági betétek kényelmesek? (150-350ft-ig nagyjából) 13L

Figyelt kérdés
Már egy csomó márkásat próbáltam, pl always,libresse,naturella és egyik sem volt eddig az igazi. Talán erre csak annyi a válasz, hogy nem vagyunk egyformák? Vaaaagy esetleg meg próbálkozzak? Utolsó kérdés, nektek melyik tisztasági betét vált be a legjobban?

2014. júl. 24. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Én is sok márkátlan tisztasági betétet kedvelek (szerintem sokszor ezek a legjobbak). Jogod van azt kedvelni, ami csak akarsz, szóval nehogy áldozatul ess annak, hogy márkásat veszel, csak mert márkás vagy a többiek azt használják :)
2014. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. :)

Nekem a libresse vált be. :)

2014. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jessa. Nincs jobb számomra, pedig rengeteget próbáltam már.
2014. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 24. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Normális, teljesen rendben van, ahogyan vécépapírt sem mindenki ugyanolyat szeret, így ezt sem. :)
2014. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valami jó hogy márkás vagy drága...
2014. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, csak olvasgattam es csak ilyen markasabbakat lattam, hogy az pl always a legjobb meg carefree es markatlanabbakat nem lattam:) koszi nektek is a valaszokat! :)
2014. júl. 24. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Carefree betétek váltak be. (Menstruációkor pedig csak az o.b. tampon)
2014. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik sznobságból használnak márkásat és vannak akik megszokásból, megint mások meg azért, mert az vált be. Pl nekem tisztaságiból csak a márkás (pont a carefree :D) vált be, próbáltam a márkátlanokat is de állandóan több lett a folyásom tőle és viszkettem is. Tamponnál valahogy nem bízok a márkátlanban így márkahű vagyok az ob-hez :D Betétből meg csak azért használok alwayst, mert anno anyukám ezt vette nekem elsőre és bevált, néha próbáltam mást, amikor elfelejtettem venni és csak márkátlan volt otthon, de ruházati baleset lett belőle (rosszabb volt a nedvszívó képessége) így itt is márkahű maradtam :)
2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat igen...kinek mi:) en mondjuk nem akarok sporolni,plane ezen a teren, mint "noi egeszseg", de nekem tenyleg inkabb ezek az olcsok valnak be :)
2014. júl. 24. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!