Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok ideje tartó hányinger?

Sok ideje tartó hányinger?

Figyelt kérdés
sziasztok:) múlt szerda óta hányingerem van néha hasmenésem és fáj a hasam. diétáztam főtt krumplit sóval meg keksz sok folyadék akkor jó volt aztán pár nap múlva megpróbáltam kiflit parizerrel és úgy is jó volt. tegnap azt reggeliztem de akkor újra hányingerem lett de én arra gondoltam hogy csak hirtelen ettem meg és ettem utána kekszet ilyesmi. ma megint rosszul léttel ébredtem és hasmenésem volt délelőtt. ha esetleg orvoshoz megyek akkor lehetséges hogy tovább küld vizsgálatra vagy kaphatok gyógyszert rá? és ha tovább küld milyen kezelések jöhetnek szóba? köszönöm előre is a válaszokat és bocsánat a hibákért :)

2014. júl. 24. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat hosszú ideje nem pedig sok :)
2014. júl. 24. 19:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami vírus. Mindenképp orvos.
2014. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el dokihoz.

Igaz, a vírusokkal nem nagyon tudnak mit kezdeni az orvosok sem, sok folyadékot fognak javasolni és diétás ételeket, meg persze valamilyen bélflórát, pl. Lacto Protex. És sok c-vitamin, ugyanis ez korlátozza a vírusok sejtekhez való kapcsolódását. Ha viszont baktérium okozza, akkor antibiotikumot ír fel. De ahhoz, hogy ez kiderüljön, laborvizsgálatra van szükség. Az általad leírtak alapján már elvileg ki kellett volna tisztulnia a szervezetedből a vírusnak, azok általában gyors lefolyásúak... De a doki majd megmondja.

2014. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!