Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok! Amikor megvan es...

Lanyok! Amikor megvan es lezuhanyoztatok es utana amikor torulkoztok akkor nem veres a torulkozo? Vagy azt hogy oldjatok meg? Ha egy nap2× zuhanyzok olyankor, akkor ketszer mossak torulkozot egy nap?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabb lanyok, nok valaszoljatok legy szives!

2014. júl. 24. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is tamponnal tusolok, utána megtörölközök, és rögtön tampont cserélek. (Mert a "tusolós tamon" nagyon megszívja magát vízzel.)
2014. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én papírtörlőt használok. Úgy csinálom, hogy mikor kijövök a fürdőből, akkor azonnal odarakom, mint egy betétet, és addig magamon hagyom, amíg fel nem veszem a bugyit, amibe beleteszek egy betétet, még fürdés előtt.
2014. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
WC papírt használok én is. Ha véletlenül kicsit véres lesz a törölköző, gyorsan a csap alá tartom, nagyon könnyeb kijön belőle olyankor a vér.
2014. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én általában úgy szoktam, hogy csak a nagyajkaim belsejét törlöm meg, aztán a wc-n kitörlöm wc-papírral is. De ha erősebb a vérzés, akkor csak úgy nagyon nagy vonalakban megtörlöm a lábaimat meg a felsőtestemet és a wc-n megtörlöm ott, aztán felrakok egy betétet vagy tempont és megtörlöm a többi testrészemet normálisan.
2015. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!