Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok! Amikor megvan es...

Lanyok! Amikor megvan es lezuhanyoztatok es utana amikor torulkoztok akkor nem veres a torulkozo? Vagy azt hogy oldjatok meg? Ha egy nap2× zuhanyzok olyankor, akkor ketszer mossak torulkozot egy nap?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabb lanyok, nok valaszoljatok legy szives!

2014. júl. 24. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy papírtörlövel törölközöm azon a részen, amit utána a szemétbe dobok.
2014. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ooo...hat tenyleg. Igy utolag eleg szoke volt ez a kerdes..:DD koszi a tippet, de azert ha meg tudtok, akkor irjatok mar le legy szives! :)
2014. júl. 24. 21:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Én oda külön törülközőt használok.
2014. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is papírtörlőt illetve vécépapírt használok olyankor oda.
2014. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is véres lesz a törölköző, ezért wc papírt használok.
2014. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
nekem van mosógépem...
2014. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi az Értelmes válaszokat!:)

6-nekunk is van, 3mosogepunk...ne aggodj:)

2014. júl. 24. 22:20
 8/14 anonim válasza:
En meg tamponnal furdok.
2014. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott véres lenni a törölköző. Mielőtt elzárom a csapot még "lemosom" ami fürdés közben szivárgott és kiszállva azonnal lent törölközöm meg, gyorsan megtörölöm még a fenekem, lábam, nagyjából a felsőtestem, aztán bugyi, betét vagy/és tampon, felhúzom és utána rendesen megtörlöm a felsőtestem és a lábam ha maradtak még vízcseppek rajta. Eddig talán kétszer lett véletlen olyan, amikor nagyon erős vérzésem volt. De nekem mondjuk van menszesz alattra külön törölközőm (piros:D), amit csak az első 3-4 napban használok, aztán szennyes.
2014. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szoktam ilyenkor megtörölközni odalent, ahol véres lehet, csak felveszem gyorsan az előre előkészített bugyit a betéttel, és az fel is szívja egyből. Nem tudom, hogy ez mennyire egészséges, de gondolom tök mindegy, mert a vér nagy része is víz.
2014. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!