Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal fürödni? Mekkora méret?

Tamponnal fürödni? Mekkora méret?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma megjött a menzeszem, holnap strandolni mennénk a barátaimmal. Még soha nem használtam tampont és kicsit tartok tőle. Mekkora lenne az ideális méret? Hány óránként ajánlatos cserélni? Tudom, sok hasonló kérdés van, de kérnék szépen, normális válaszokat. Köszönöm (16/l)

2014. júl. 25. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kifejezetten fürdéshez használható tampont. Vegyél egy dobozzal. Amúgy meg ha azt fürdés után kiveszed, a rendes vérzésednek megfelelő tampont használd. Mivel még nincs tapasztalatod, kezdd a normállal.
2014. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És milyen időközönként ajánlatos/kell cserélni?
2014. júl. 25. 11:46
 3/6 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Feltétlenül muszáj olyan tampont használni, ami erre van előlátva, vagy lehet bármilyent?
2014. júl. 25. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell direkt ilyen fürdésehez való. Én sima tampont használok o. b. -t abból a normált. Mivel úszó vagyok edzéseken kibír 2 órát a vízbe, habár a legerősebb napon szerencse hogy nem ázik át. Ha ma jött meg neked akkor holnap gondolom erős lesz a vérzésed, de fél,egy órát biztos lehetsz a vízbe. Én a versenyeken nem nagyon tudok cserélni, de akkor is 2-3 óránként megpróbálok. Mások szokták írni hogy a vízből kijövet azonnal cseréljük, én nem szoktam egyrészt mivel még nem telt meg másrészt az elég sok tamponba kerülne. De azért óránként ellenőrizz! Amúgy a kezdőknek minit ajánlanak, de én pl. a normálba sokkal biztonságosabban érzem magam. Jó strandolást! : )
2014. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: a fürdéshez való tampon egyrészt ilyen 5000 Ft, míg a sima o. b. tampon 600-2000 Ft-ig van! : )
2014. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. júl. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!