Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal bármelyik nap...

Tamponnal bármelyik nap fürödhetek tengerben? Tapasztaltak kerlek irjatok! :s

Figyelt kérdés
Vasarnap megyunk nyaralni 10napra. Lehet ma jon meg de lehet holnap. Altalaban 7napig szokott tartani. Tamponnal barmilyen erossegu verzessel is furodhetek? Ugy 10percig vagy meddig szabad? Sosem volt meg ilyen gondom. Koszonom a valaszokat elore is.

2014. júl. 17. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A vérzés erősségének megfelelő tampont használj.1 órát maradhatsz a vízben, az a lényeg, hogy mikor kijössz úszás után akkor cserélj
2014. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Velem ez elég sokszor előfordult, van hàzunk a tengernél.. igy ez a gond sokszor szembe jött velem..feltettem egy tampont és kb ¾ óra mulva kicseréltem és vissza a vízbe :)

a legerösebb napokon nem mentem a vízbe, de amikor nem volt vészes akkor egész nyugodtan, hisz ez természetes víz szóval kevesebb benne a káros anyag :D tehát gyakori cserével könnyen megoldható! Hajrá!! :)

2014. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!