Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és van fehér...

12 éves vagyok és van fehér folyásom, sokszor görcsöl a hasam. Gondoltam "it az idő" kb 1 év mólva megjön, erre letelt az 1 év és még mindig semmi. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy felfázva??
2010. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 11évesen kezdett fehér folyásom lenni,görcseim is voltak és a mellem is nőtt.Azt mondta az orvos hogy megjön nem sokára .... 13évesen jött meg.Ne aggódj egyszer majd megjön
2010. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évesen kezdődött és 12 évesen jött meg, szval ne aggódj;)
2010. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, velem is ez volt. Hamarosan megjön, de nem kell sürgetni. Amikor már lesz, azt fogod gondolni, bárcsak ne lenne. Én 13 éves vagyok, és már nagyon aggódtam, mert több, mint 2 évvel a fehérfolyás után se volt még semmi. Aztán december 31-én annyira fájt a hasam, hogy nem tudtam felállni, de nem gondoltam volna, hogy meg fog jönni. Aztán láttam, hogy tévedtem. De nem jó, folyton cserélgetni kell a betétet. Nyugi, nekem már szinte az egész osztálynak volt, csak nekem nem, de az lett volna a legjobb, ha még jó pár évet várt volna. Valaki hamarabb ér, valaki később, de egyszer mindenkinek megjön. Szóval nyugi, ne izgulj, és élvezd ki minden egyes percét még annak az időnek, amit nem ezzel együtt kell eltöltened! :D
2010. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
it az idö hpgy megjepjenek eggy hejesirás szabáj könyvel...
2010. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felfázva.....:)

OKs akk köszike!!!

2010. jan. 11. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz, még van idő :) Nekem fél évvel az első mensim előtt kezdődött a folyás (11 éves voltam, amikor megjött). Legjobb barátnőm már majdnem 15 éves volt, amikor először megjött neki, pedig 12 éves kora óta volt fehérfolyása. Tehát nyugika, ez mindenkinél más :)
2010. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!