Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este óta viszket az...

Fecc kérdése:

Tegnap este óta viszket az egész testem, hol itt hol ott, mitől van ez? Gondoltam h a tusfűrdő miatt, váltottam, és még mindíg. Ahol elkezd viszketni, ott ilyen kis fehér pontok jönnek elő, mint a csaláncsípésnél:S

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a két kézfejemen vannak ilyen "csaláncsípés" szerű pöttyeim. Nekem mindig akkor jön elő mikor kint vagyok a napon, jobban mondva mindig ott vannak, de ha nap éri őket akkor irtóra elkezdenek viszketni. Jó lenne ha valaki írna vmi megoldást mert ez engem is érdekelne.
2009. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy napallergiátok van ha jól tudom ez ellen nem nagyon lehet semmit tenni.
2009. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem eddig ez nem volt,ma nem voltam napon se:S
2009. júl. 6. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem nap allergia,akkor csak simán a meleg miatt...
2009. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát lehet csalánkiütés. van egy ilyen "betegség" egyik napról a másikra támad. nekemis így kezdődött, csakúgy egyszerűen elkezdtem viszketni, majd észrevettem h a vakarás helyén kiütések vannak, és felis van a helye púposodva ahol vakartam. allergiás eredetű, de azóta se tudom h tulajdonképpen mire is.
2009. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!