Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napos vizi turara megyek,...

5 napos vizi turara megyek, es valoszinuleg akkor jon meg. De edesanyam nem engedi a tampont. Valami ajanlat hogy hogy mehessek be megis a vizbe?

Figyelt kérdés

Anya addig nem engedi a tampont amig szuz vagyok.. Nem nagyon ertem mert a velem egykoru lanyok hordanak strandon

Tudnatok valami tippet, hogy hogyan tudnek megis uszni?



Elnezest ha rossz kategoriaba irtam, de nem talaltam hirtelen, hogy hova kene..



2014. júl. 26. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Odamész, útközben veszel tampont és használod.

És kész.

Anyukád nem hiszem, hogy megszabhatja mit használj ha te nem akarod :) (mellesleg anyukádnak nem ártana kicsit olvasni a témában)

2014. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tampon nélkül ne menj vízbe. Menj el a boltba és vegyél.
2014. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél magadnak. Másképp nagyon kockázatos vízbe menni, az meg ciki, hogy te kint maradsz. Bár én is csináltam már olyat, de én azért, mert én valamiért nem bírom a tampont elviselni, pedig már nem vagyok szűz... :/
2014. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használj tampont, kicsim. Nem fog fájni a felhelyezése, sem pedig az eltávolítása, ha követed a tájékoztatóban leírtakat. Nem tudom,hogy van a vérzésed, de majd gyakran kell cserélned (a mini viszonylag gyorsan megtelik) az első két nap. Jah, igen, mondani akartam: MINIT vegyél, nem normált vagy annál nagyobbat.
2014. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenki.. Ez ilyen anya dilije :/

Majd megprobalok szerezni valahonnan:)

2014. júl. 26. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyud is ott lesz veled? Ha nem, akkor szépen besétálsz a boltba, és megveszed.
2014. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a szüzesség a gond a tamponnal, hanem a vízi furdizes. Nagyobb a fertőzés veszélye. Megtiltani azonban badarság. A szűzhártya a mini tampont ki es beengedi, mondd meg anyádnak, hogy hivja fel a nőgyógyászt es kérdezzen erre rá. Amugy a tested a tiéd, nem az Ove.
2014. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont letojnám ilyen esetben hogy mit akar az anyám... vennék tampont és használnám. Semmi gond nincs ezzel.
2014. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj, ne lázítsátok már az anyja ellen!
2014. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!