Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ilyen 2 napos vérzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ilyen 2 napos vérzéseim vannak akkor az mi?

Figyelt kérdés

#menszes?
2013. nov. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2013. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15L még nem voltam fiúval
2013. nov. 14. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem elhúzódott menstruáció, bár én nem értek hozzá....
2013. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs anyád, hogy megkérdezd tőle?
2013. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
képzeld nincs 2 éves koromban meghalt :(
2013. nov. 14. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( A kérdésedre nem tudok válaszolni mert nem értek hozzá ahogy a 3. sem.
2013. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem állt be rendesen, ennyi idős koromban nekem is ilyen érdekes jött, nem kell emiatt aggódni, de ha úgy látod jónak, menj el orvoshoz és ott viszont ne szégyelld feltenni minden kérdésedet, mert készséggel válaszolni fog, azért van ott. Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet h nagy gáz van a hormonjaiddal
2013. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!