Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki "felvilagositana"...

Valaki "felvilagositana" ezekrok a fotokrol?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a menszeszt abrazolja,ha jol tudom. Oldalt az a 2 "golyo" a petefeszek? Es az a rozsaszin kozepen lyukkal a meh? Hol van a szuzhartya?

Kiegeszithetitek meg egyeb fontos dolgokkal,amit latni lehet. Belulrol olyan "mas" az egesz,ezert nem ertem,hogy mi hol van.

15/L



2014. júl. 26. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A képeken a hüvely látható belülről, és a méh száj. Nincs szűzhártya és petefészek(!) a képen.
2014. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezek a képek a hüvely belsejét és a méhszájat mutatják. Az ilyen képekhez pedig előbb egy ilyen eszközzel ki kell tágítani a hüvelyt, hogy látszódjanak a dolgok:

[link]

[link]


A petefészkek meg csak akkor lennének láthatók, ha felnyitnánk a hasat/kismedencét, vagy legalábbis egy kamerával benéznénk.

Itt egy kép: [link]

(A két fehér valami (3-as szám) a két petefészek, a vöröses valami (1-es) a méh.)

2014. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁ, beírtam a választ, és a fele kitörlődött.

Tehát még egyszer:


Nem.

Ezek a képek a hüvely belsejét és a méhszájat mutatják. Az ilyen képekhez pedig előbb egy ilyen eszközzel ki kell tágítani a hüvelyt, hogy látszódjanak a dolgok:

[link]


Mint látod, ennek az eszköznek két szára van, ami alul és felül tágítja a hüvelyt. Ilyen van a képen is, ha jobban megnézed, csak nem feltűnő, mert átlátszó.

A két oldalsó "golyó" egyszerűen a hüvely oldalsó részének a beboltosulása, ugyanis ha nem tárják fel ilyen eszközzel, akkor a hüvely falai összefekszenek, a hüvely zárt.


A szűzhártya közvetlenül a hüvelybemenetben van (a képen meg a hüvely BELSŐ vége látszik), itt láthatsz róla képet:

[link]

[link]


A petefészkek meg csak akkor lennének láthatók, ha felnyitnánk a hasat/kismedencét, vagy legalábbis egy kamerával benéznénk.

Itt egy kép: [link]

(A két fehér valami (3-as szám) a két petefészek, a vöröses valami (1-es) a méh.)

2014. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Olyan "hihetetlen,hogy mik vannak bennunk,nokben.:-)

2014. júl. 27. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah, elég érdekes:)
2014. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
érdekes volt így megnézni.:O:P
2014. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol látsz te a képeken golyókat??


Eddig mindig hitetlenkedtem, amikor arról írtak itt egyesek, hogy a nők nem ismerik a saját testüket; de már kezdem úgy érezni, igazuk volt. Általános iskolai biológián mégis hogy adják le a szaporító szervrendszereket?

2014. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most voltam nyolcadikos.

Ott a tankonyvekbe csak rajzok,abrak vannak. Elobe minden mas.

2014. júl. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!