Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Kb. egy hete,...

Mitől lehet? Kb. egy hete, mensi után jelentkezett először, hogy pisilés után a wc papíron vérfoltot találok, minimális mennyiségben, tehát ilyen kb. egy-két cseppnyi.33/N.

Figyelt kérdés

Nem minden nap tapasztalom ezt, először azt gondoltam, h a mensihez van köze, pl. utó vmi, de mára ki kellett ezt zárnom.

A vizeletem nem csíp, szerintem nem is sűrűn ingerem se, de a derekam főleg reggelente erőteljesen fájni szokott, és napközben sűrűn szédülök. Már dokihoz bejelentkeztem, de csak hó elején fogad, ezért is kérdezem meg itt, h mi lehet?!



2014. júl. 27. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetne hólyaghurut, de akkor csípne és fájna is a vizelés, így viszont akár vesekő, vesemedence gyulladás, kismedence gyulladás is szóba jöhet.
2014. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyik jobb, mint a másik! :( Én is hólyaghurutra gondoltam először, de bennem is az volt, h akkor csípne stb. Na mind1, kb. egy hét múlva fogad a dokim, remélem addig nem lesz rosszabb.
2014. júl. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!