Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feltétlenül nőgyógyászhoz...

Feltétlenül nőgyógyászhoz kéne mennem? (lent)

Figyelt kérdés

3 éve menstruálok, de még mindig nem rendszereződött teljesen. Az utóbbi időben már viszonylag jó volt mert minden hónapban megjött és csak 1-2 hetet csúszott. De most már 3 hónapja nem is jön meg, helyette barna folyás van 1-2 napig. Mivel még szűz vagyok, nem valószínű, hogy terhes lennék. Nem szívesen mennék nőgyógyászhoz, mert eléggé kellemetlen lehet (de tudom, hogy rossz vagy nem rossz, de ha baj van menni kell). Forduljak nőgyógyászhoz mindenféleképpen?


15/L


2014. júl. 27. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy. Majd ha az ötödik hónapban se jön meg rendesen. DE a barnafolyás is valami. Én egyszer két hónapban is így csináltam végig,tisztasági betét is elég volt hozzá.

Másrészt,még nem biztos,hogy beállt és emiatt is lehet.

2014. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond. Nekem pl. 8 hónapig maradt ki 16 évesen. Utána viszont rendszeres lett.

Elvileg 17, 18 éves korra kellene beállnia.

2014. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!