Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve nem jött meg .16 éves...

Fél éve nem jött meg .16 éves lány vagyok és nincs rendszeres mensim. Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni. Mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha nőgyógyászhoz nem akarsz menni, akkor mégis mit vársz? Neten keresztül ráolvasást? Vagy mit?
2014. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
9%
a nögyogyász tökéletes ötlek menny!
2014. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
18 éves koromig elvileg beáll....
2014. júl. 22. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "nem rendszeres"?

Nekem 8 hónap maradt ki annak idején 16 éves koromban, viszont utána rendszeres lett.

2014. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Nekem első (15 évesen) és második(16) vérzés között 11 hónap telt el. Én későn érő típus vagyok. Most sem 28, hanem inkább 35-45 naponta jön meg.

Én is féltem a nőgyógyásztól, de ha ennyire aggódsz, ő tud legjobban megnyugtatni, hogy nincs baj, ha mégis van valami baj, akkor jobb minél előbb megtudni. Nem igaz? :)

Sok sikert!

22/L

2014. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek (:
2014. júl. 23. 18:25
 7/14 beco26 válasza:
100%

Kérdés az, hogy élsz-e rendszeres nemi életet, és védekeztek-e?


Nem tudom milyen családban élsz, de Veled majdnem egykorú a lányom. Mindent megbeszélünk Vele...


Igaz, hogy férfi vagyok, de szoktam járni nőgyógyászhoz, ugyanis mindig elkísérem a feleségem, és a kislányomat is.


Nem láttam még olyan nőgyógyászt, aki harapna...


Én mint "felnőtt" azt ajánlom Neked kedves kid257, hogy menj el a nőgyógyászhoz (ajánlom a magánrendelést!), beszélgess vele, had vizsgáljon meg. Azt Rád bízom, hogy egyedül, baráttal, barátnővel vagy szülővel mész, de menj el :)

2014. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Megértelek,hogy nem akarsz nőgyógyászhoz menni.De ha probléma veszélye van,akkor muszáj,s ha nő nőgyógyászhoz mész,nem olyan kellemetlen.

Egyébként sok férfi aki elvégzi az orvosi egyetemet azért választja a nőgyógyászati szakot,mert perverz állat.Nagyon sok a férfi nőgyógyász,sokkal kevesebb a nő nőgyógyász.

2014. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8/8as amikor olvastalaka akkor jutott eszembe,hogy nagyon jó lenne egy net.jogsi:))

ekkora baromsá.got leirni amit te itt leírtál?

elképesztő.

kérdezőnek:a teljes megnyugvást egy általad választott orvos fogja majd nyujtani-és nyugodtan menj el-a munkáját végzi,és azt is hidd el,hogy neki ez a "terület"nerm egy intim zóna hanem egy vizsgálandó része a testednek.nem más.

ez a 99% a maradék 1% az lehet,hogy egy perverz baro.m,de ne ebből indulj ki.

nyugodtan menj-nem gáz.

2014. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még nem probléma ez, 17 éves korodra illene beállnia.

Előbb utobb el kell majd menned valamikor nőgyógyászhoz, első alkalomra női orvost ajánlanék én is, mert éppen elég az a szituáció ott, ne tetézd még azzal, hogy egy férfi elött kell terpesztened. Majd később már nem lesz ez annyira lényeges.

2014. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!