Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendellenes vérzés mitől?

Rendellenes vérzés mitől?

Figyelt kérdés
a ciklus 19-21 még csak barnáztam,a végén mintha egy kevés rózsaszínes csík benne.22-23. napon már a wc papíron is volt vér, és néha egy egy nyák darab.De ezek se folyamatosan mint egy rendes menstruáció,hanem csak néha megjelenik egy folt van hogy nem.Az előző menstruációm is olyan volt, hogy a pecsételéstől éppen csak nem sokkal jött több.Még annyi hogy előző hónapom nagyon stresszes volt, meg nem is eszek túl sokat, Egyszer már voltam hormonvizsgálaton ahol a tesztoszteron szintem magas volt, de fiatal korom lévén nem ragaszkodtam a fogamzásgátlóhoz így annyiba is maradt.

2014. júl. 28. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Volt már valaha egy "normálisnak" mondható menzeszed? Mert ha még nem, akkor ez tök normális, akkor még csak "menstruálgatsz". Van ilyen, hogy eleinte csak ilyen barnás, meg nagyon enyhe a vérzés.
2014. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, de mindig is rendszertelen volt ezért is voltam hormonvizsgálaton.
2014. júl. 28. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy el kéne menni megint, mert ez így orvosi szakembert igényel, itt senki nem fog neked használható választ adni.
2014. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a horminokkal van baj - és úgy néz ki a helyzet -, akkor célszerűbb endokrinológushoz menni. A hormonok az ő szakterülete!
2014. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta kiderült már valami?
2014. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!