Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maximum hány napig tarthat a...

Maximum hány napig tarthat a menstruáció?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni? Kicsit meg vagyok ijedve.

PCO-m van, csak 3-4 havonta menstruálok. Több mint egy hete megjött (kb 10 napja), és 5 napja viszonylag erős is a vérzésem. Egyáltalán nem csökken a mennyisége. Először még örültem, hogy végre megjött, de most már kezdek félni, hogy valami gond van. Máskor szoktam görcsölni is, de most semmit nem érzek, csak egyfolytában folyik.

Volt már más is ilyen helyzetben?



2013. jún. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy max. egy hét a normális, 8-10 nap még elmegy, és ha két hétnél tovább tart, akkor mindenképp orvoshoz kell fordulni.


De ha neked van ezzel kapcsolatos alapbetegséged, akkor nem az lenne a legjobb, ha telefonon megkérdeznéd az orvosodat erről, aki ezzel a betegséggel kezel?

2013. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. 2 hét után látott doki. Én gyógyszert kaptam, attól múlt el.
2013. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezek szerint lehet, hogy magától nem is fog megszűnni? :(

Még nem szeretnék dokihoz menni, várok még pár napot.

2013. jún. 11. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Aztán mi lett?

Rendeződött a dolog? Doki mi tmondott?

2014. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál, kb. 2 hét után megszűnt. Azóta sem volt ilyen. Szerintem ezt a barátcserje okozta, mert előtte pár hétig azt szedtem. Neked is ilyen problémád van?
2014. nov. 1. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!