Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában hülye vagyok,...

Mostanában hülye vagyok, semmihez sincs kedvem, fáj a fejem, hátam, alhasam, fáradékony vagyok, fehérfolyásom erősödött, volt benne egy barna pötty, melleim fel vannak duzzadva, és érzékenyek, sokat kell pisilnem. Menstruációra számítsak? 10/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy hamarosan meg fog jönni. Hangulatingadozások ilyenkor jellemzőek. De amúgy a fejfájás, fáradékonyság a nyár miatt is lehet.. mármint a meleg miatt, meg mivel nincs suli, lehet kicsit el is lustultál :)
2014. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron nem ilyen voltam :D
2014. júl. 30. 11:48
 3/5 anonim válasza:

Szerintem is valószínű, hogy meg fog jönni. Én 11 és fél voltam, amikor először megjött.

14/L

2014. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. júl. 30. 18:26
 5/5 A kérdező kommentje:

másik kérdésem: (más tünetek) Lányok! Menstruáció? Mostanában nagyon ügyetlen vagyok, elejtek mindent, leeszem, leiszom magam, semmihez sincs kedvem, egy ruha 2 hete tök nagy volt rám, most meg szinte kicsi rám, szóval nagyot nőttem


Fehérfolyásom erősödött volt benne egy barna pötty, amikor elmentem kiswc-re és kitöröltem barna lett a wc papír, fáj a derekam, hátam , hasam, érzékenyek a melleim, duzzadtak, sokat pisilek, 10/L Közeleg az 1. menstruáció?

2014. júl. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!