Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előjele? Fehérfoly...

Menstruáció előjele? Fehérfolyás erősödött, és volt benne egy barna kicsi pötty 11/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, ez már az lesz :)
2014. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :)
2014. júl. 24. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Jesszus szegény, max 2 hónapod van vissza :D Remélem, hogy készen állsz rá ilyen kérdés mellett... Mondjuk 11 évesen én is nagyot néztem volna. 16/L
2014. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy 2 hónapom van vissza? Addigra jön meg rendesen kb.?
2014. júl. 24. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerűen és gyorsan megy. Az is lehet, hogy először csak lesz egy kis vérzés és elmúlik. Csak sokára fog rendszeresen beállni :D Amúgy én arra gondoltam, hogy 2 hónap múlva lesz rendes vérzés, de ez mindenkinél változó. Lehet, hogy hamarabb 16/L
2014. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg is jönne következő hónapban, vagy a mostaniban, valószínűleg még nem lesz rendszeres. Ha jól emlékszek nekem egy kicsit össze-vissza volt az első évben.
2014. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia nem ertem hogy mert kell ugyanazt a kerdest feltenni 4-szer . Ertem erdekel a tema nekem is volt barna folyasom egy napid de az mar fel eve es meg nem jott meg szoval en magambol kiindulva azt mondom hogy meg van nehany eved . (Bocsi az ekezetekert

)

2014. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!