Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ha az első menstruáció...

Lányok! Ha az első menstruáció véget ér, honnan látjátok hogy mikor jön meg megint?

Figyelt kérdés
Akkor mikor észrevesztek a egy foltot a bugyitokon?Mindig a bugyi bánja?
2014. júl. 28. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ki tudod számolni kb. napra pontosan. Be tudod jelölni a naptárban, aztán vannak tünetek, pl. hasmenés, derékfájás, hasgörcs, mellfeszülés, kinek mi.


És amikor konkrétan megjön majd, aznap reggel teszünk fel kis betétet, hogy felfogja, bár nekem pisiléskor szokott, így sose volt ilyen balesetem.

2014. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinek hogy, én pl. nem tudom kiszámolni, teljesen összevissza. Az első után kb. fél évre jött meg. Gyakran a bugyi bánja, de mondjuk sokszor, mikor már feszül a mellem, vagy olyan "sehogy se" vagyok, beteszek egy betétet, hogy ne legyen baleset. Ennek viszont az a hátránya, hogy három napig raktam a betétet fölöslegesen, mert nem akart megjönni... Egyébként általában a nők megérzik, ha jön, nem konkrét testi tünetekkel, csak egyszerűen érzed. De vannak konkrét tünetek is, mint a mellfeszülés/fájdalom, ingerlékenység, has- és derékfájás, illetve én előtte bármennyit iszom, alig pisilek. Remélem, tudtam segíteni :)
2014. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :))
2014. júl. 28. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
majdnem 1O éve, hogy megjött nekem, és még most is legtöbbször a bugyi bánja. Van amikor megérzem, h jött egy csepp, s akkor könnyebb kimosni, ha rögtön tisztába teszem magam. Van amikor reggel az első pisivel jön, akkor szerencsém van, s van amikor pl. éjszaka, h már eléggé nagy folt van a bugyin. De az se zavar annyira, rögtön kimosom hideg vízzel s egy kis mosóporral vagy szappannal. Szoktam görcsölni 1-2 nappal korábban is, de nem pazarlom a betéteket.
2014. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 28. naptól kezdve már figyelek rá, hogy pl mindig legyen nálam tampon/betét. De általában később szokott megjönni, észre lehet venni a testi tünetekből, nekem előtte pár nappal görcsöl a hasam és rengeteget zabálok.
2014. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!