Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek volt már...

Lányok! Nektek volt már valami bakitok/ átázás vagy hasonló menstruáció alatt? Vagy suliba valami ilyen dolog? Esetleg az első menstruációnál? Hogyan oldottátok meg? Légy szíves értelmes válaszokat írjatok.

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, fesztiválon. De annyira berúgtam, hogy nem érdekelt :D Megfürödtem, lecseréltem a ruhámat, és annyi. Szerencsére csak a belső combomon látszódott, így nem volt feltűnő.
2014. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt, átáztam -hálistennek az utolsó- órán, derékra kötött pulcsival mentem haza. Akkor az egyik osztálytársam szólt, nagyon reméltem, hogy más nem látta, de nem is említették. Akkor nagyon ciki volt, most már csak mosolygok rajta :)
2014. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is derékra kötött pulcsival oldottam meg, amúgy meg igyekszem sötét nadrágot vagy szoknyát hordani, mikor megvan, valami olyan színt, amin nem lenne feltűnő pici átázás. De azóta már jobb betétek is vannak.
2014. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még manapság is gyakran van ilyen, mert erős a vérzésem az első 2-3 napon. 28 éves ápolónő vagyok és FEHÉR nadrágban kell dolgoznom... Képzelheted... :) Ha észreveszem, vagy más szól, nadrágcsere és minden megy tovább. Persze iskolában megengedheti magának az ember, hogy a dereka köré tekerjen valamit...
2014. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!