Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hogy mondtátok meg...

Lányok! Hogy mondtátok meg anyukátoknak hogy megjött az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
anya,megjött
2014. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam elég "vicces" volt. Egyik délután (apa pont kiszálláson volt :D) viszketett a puncim nagyon, s amikor elmentem pisilni, látom, hogy barnás-pirosas pecsétes. Megmostam magam a zuhannyal a kád szélén (nagydolog után is általában szoktam), visszavettem a bugyit, majd odamentem anyához, és hívtam "mutassak neki valamit". Leültem megint a vécére, letoltam a bugyit, megmutattam hogy piszkos. Már nem emlékszem mondott-e valamit, csak hozott egy tiszta bugyit, és tett bele egy betétet, majd megmutatta, hogy honnan vegyek, ha már túl tele lesz. Másnap kellett fürödni, és kérdeztem tőle szabad-e, illetve rá még egy napra éjszaka az egész lepedőm, pizsamám mocskos lett, s mondtam neki cserélje le az ágyneműm. Utána soha többet nem tárgyaltam vele a ciklusomról, s előtte sem. Sajnos azt sem magyarázta el miért van, pedig már 13,5 éves voltam, 8. osztályos.
2014. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anya,adsz egy betétet?
2014. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Europafan válasza:
Hát elég fura volt mert anyukám soha semmit nem mondott az ilyen dolgokról, de szerencsére amint rájöttem hogy megjött, tudtam mi ez. Mivel mondom az anyukám semmit se mondott, féltem, kiakad, ha kiderül úgyhogy fél évig megoldottam magam :) aztán egyik nap "gázos helyzetbe kerültem" a suliban, úgyhogy tanítás után hazarohantam és egy hosszú smsben mindent elmondtam egy "beszéltünk róla a suliban... nagyon vérzek..." és a többi tartalommal, így világossá vált előtte innentől nem esett róla szó, csak ha elfogytak a betétek :) remélem segítettem :D
2014. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen!
2014. aug. 18. 10:05
 6/6 petc válasza:

En odaalltam anya ele es mondtam neki h : anya,asszem megjott.

ő mar vette az adast es elkezdett orvendezni es hozott egy tiszta bugyit esegy betetet 😂

2015. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!