Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. Van köztetek olyan...

Lányok. Van köztetek olyan aki nem használ tisztaságit?

Figyelt kérdés
Miért nem használtok?Kényelmetlen?Nincs rá szükségetek?Kort is létszí.

2014. júl. 28. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sosem használtam, nem is hiányzik. De van aki jobban érzi magát, ha használ. Én egyszer kipróbáltam, és úgy éreztem, hogy simán tudom nélkülözni, és ezért nem dobok ki pénzt az ablakon.

22/L

2014. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

31N

Sosem használtam, mivel igazából nincs is rá szükségem. Egyszer még a sulis ajándékcsomagból kipróbáltam, de nem volt kényelmes, felgyűrődött a széle.

2014. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én se használtam sose. Mensi alatt normál betétet hordok, az 5 nap alatt 5 betétnél többet nagyon ritkán. Az utolsót még van amikor 1-2 napig bennhagyom ha pecsételnék. Egyébként meg nem kell, pamut bugyit hordok, a hüvelyváladékot az felfogja, kimosom, s kész. Szerintem is kellemetlen lenne folyton tisztaságit hordani, izzadnék is, a műanyag sértene, gyűrődne, stb. S még pénzt is kiadni... fölösleges.
2014. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsó lennék 23L
2014. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hasznalok, mert a gombas fertőzés felleggvara. Engem a nodoki beszélt le róla.
2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Dehogy hasznalok.

Csak ha valamilyen fertozest szedtem ossze, illetve szex utan orakkal is folyik meg, akkor is hasznalom.

2014. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem használok,szinte nincs is folyásom!De persze valakinek meg kell de én nemmdobok ki feleslegesen pénzt.Elég ha egészségügyi betétet kell vennem!! :)


Remélem,hogy segítettem! :D

2014. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és 14/L
2014. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3.as! ugye ez nem komoly???
2014. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne komoly?
2014. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!