Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt köztetek olyan, akinek...

Volt köztetek olyan, akinek fogamzásgátló szedése alatt vagy abbahagyása után lett gond a pajzsmirigyével?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését,előtte majdnem 2 évig szedtem.Másfél év alatt lefogytam közel 8 kilót (53-54-ről most 46-47 kiló vagyok és 158 cm magas) pedig nem eszek kevesebbet,mint eddig.Most "rám ijesztett" egy ismerős,hogy szerinte a pajzsmirigyem a ludas.Jövőhéten tudok kérni beutalót vérvételre.
2014. jún. 25. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak az okozhatja, de az is akár. Én is azt hittem, hogy pajzsmirigy problémám van, mert egy csomó rá jellemző tünetem van, de nem mutatta ki a vérvétel. Egyébként a hízás jellemzőbb tünet mint a fogyás.

Feleslegesen ne aggódj ezen, menj el dokihoz és majd kiderül :)

2014. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Az ismerősömnél túlműködés van és ő is fogyott. Majd kiderül remélem mi okozza,mert ez már csúnya sovány,amilyen vagyok. :/
2014. jún. 25. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Ön Testtömegindexe: 18.8 Normál (Normál 18,5 - 24,9)

Azért annyira csúnya, na! :D Megnéztem az enyémet is, nekem 18.9 és én elégedett vagyok :$ :)


Találtam egy hasonló kérdést egy másik oldalon, ez volt a válasz:

"A Yadine nevű fogamzásgátló mellett valóban lehetséges a fogyás, mert a benne található minimális mennyiségű vízhajtó kiüríti az öedemát a testrészekből. Ebben a tablettában található hormon típusa egy u.n. pozitív energiamérleget is eredményezhet, aminek a következménye szintén lehet a fogyás."


Lehet, hogy nálad másik gyógyszer volt, de akár annál is lehet ugyanilyen hatás.

2014. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*Azért annyira NEM csúnya, na! :D


Kimaradt a nem :D

2014. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!