Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett az ánuszommal?

Mi történhetett az ánuszommal?

Figyelt kérdés
Egy szeretkezés alkalmával a párom a tenyerét a fenekemen tartva kissé széthúzta. Azóta az ánuszom nem a régi. Aznap este nem tudtam aludni annyira fájt. Aztán elmúlt, de a WC-zések alkalmával újra kialakult.. Nem vérzik, csak szúr, lüktet, borzasztó, nincs dudor, nem aranyér. Volt egy kisebb székrekedésem amin kb fél napot BŐGTEM annyira rossz volt. Most megy a hasam egy direkt székrekedést gátló teától. De nincs is addig gond amíg nem kell WC-re mennem. Most is voltam WC-n, de ami utána jött...nem tudok ülni, feküdni, sétálni. Vergődök mint egy hal.. Megrepedt ott lent valami? Kenem aranyér kenőccsel, de nem javít. 18/L

2014. júl. 28. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem berepedt a végbeled,azt hogy milyen mélyen orvos tudná megmondani.
2014. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább aranyérnek tűnik. Menj orvoshoz.
2014. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggelre minden okés de wczés után megint rossz:( nem vérzik meg semmi. A családban volt már aranyér és azt mondják a tünetek alapján ez nem az
2014. júl. 29. 13:35
 4/5 lekvarcica ***** válasza:

Szerintem is végbélrepedés.

Nagyon nehezen gyógyul, mivel folyamatos felülfertőződésnek van kitéve a bélsár miatt.

2014. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki gyógyul :) Tegnapi WC-zés után 100x kisebb fájdalmam volt mint előzőleg.
2014. júl. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!