Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történhetett valami? Lehet...

Történhetett valami? Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Szombaton élményfürdőben voltunk és előtte egy nappal ért véget a menstruációm... vagyis reggel mikor mentünk még semmit nem láttam a betéten. Aztán fürödtünk, semmi nem volt. Kijöttünk, megnéztem a bugyimat és egy nagyon picike, aprócska vérfolt volt rajta, kívülről nem látszott. Gondoltam semmi baj... vasárnap aztán arra ébredtem, hogy nagyon viszket... tehát elkaptam valamit? lehet ennek köze ahhoz, hogy még nem múlt el teljesen a menzim? még mindig nem múlt el az égető, viszkető érzés (tudom, hogy valami fertőzés) pedig már hétfő óta kenegetem. szerintetek?

2013. nov. 13. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha viszket,akkor összeszedtél valamit, lehet gombát.Nem ártana megnézetni, még kenegeted is és lehet, hogy ártasz,mint használsz.
2013. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, 14 éves vagyok, nagyon nem akarom megnézetni. :/
2013. nov. 13. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem, tudod, hogy a nőgyógyászatokon létezik olyan, hogy fiatalok nőgyógyászata (ahol szűzeket vizsgálnak meg). Tehát nem nyúlnak a vaginába.

Nézd ki neten, kérj időpontot és menj el nyugodtan! Kapni fogsz szájon át szedhető tablettát, amitől szépen meggyógyulsz. Muszáj foglalkoznod az egészségeddel, mert később majd Te is egészséges kisbabát akarsz.

Addig is készíthetsz ülőfürdőt, körömvirág teából, cickafarkfűből és orvosi zsályából. (miután leszűrted). Irrigálhatnál is vele (ha nem vagy már szűz).

Ha már nem vagy, akkor belülre is kellene tenned valami gombaölő kúpot pl. Canesten-t vagy bármi hasonló hatásút.

2013. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne félj a nőgyógyásztól, mert neki semmit nem jelentesz. Pont ugyanolyan beteg vagy, mint bárki más, akit neki meg kell gyógyítani. Csak orvos mondhat biztosat!
2013. nov. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene próbálnod a Canesten combit, 3-4 nap alatt el kell múlnia tőle. Ha nem, akkor orvoshoz kell menned.
2013. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen a gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menj.
2013. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlna el, akkor keressetek női orvost elsőre, mert azért jóval könnyebb elötte.
2013. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!