Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek fogamzásgátlot...

Holnap megyek fogamzásgátlot feliratni orvoshoz mire számitsak? Ha terhes lennék akkor mondaná magátol is az orvos ha nem kérdezném?

Figyelt kérdés

ugyanis történt egykis baleset párommal:S

Nála voltunk a menszim 7 napja volt általáb 6-7 napig van meg ..ugy vettem észre h már nem volt meg a menszim..miközben sexeltünk a barátom nem érezte h elfog menni nem védekeztünk..(menszeszem után szexeltünk egy nappal) ha minden igaz peteérésem nem lehetttett

na de szowal elment ugy hogy nem érzete de pont kihuzta de lehet hogy belém is ment egy kiss menyiség utána elmentem tusolni rögtön..mennyi az esély h terhes vagy 3-4 nap mulva kell megjönnie semmi tünetem nincsen csak érzékeny a melbimbom e ez az is lehet h megfog jönni hisz 3-4 nap mulva kell megjönnie ..egyszerv olt kb 4 napja oan kicsit megjövös érzésem vajon mi lehet ugye nem vagyok terhes?:S


2008. aug. 4. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehetsz terhes. A doki meg fog vizsgálni, ha terhes lennél, biztos kiderülne. De szerintem ettől nem kell félned, mert elvileg mensi után 1 nappal nem eshetsz teherbe. A tüneteid pedig valószínű a közelgő mensi miatt vannak.
2008. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy nem lehetsz terhes, de ilyen kis terhességet nem lehet kitapintani, csak vizelet vizsgálattal lehet kideriteni, ami nem autómatikus tabletta feliratás előtt. A mellbimbók érzékenysége egyébként szintén lehet a menzi egyik előjele.
2008. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehetsz terhes,de miért írtad,hogy rögtön elmentél tusolni?Tusolással nem jönnek ki a hüvelyedből a spermák!
2008. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!