Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm hosszú és van...

A menstruációm hosszú és van hogy a 19. de van, hogy a 30. napon jön meg. Tudom, hogy el kéne mennem nőgyógyászhoz, de félek mert még sose voltam. Anyával is beszélnem kéne erről, de ez is nehéz. Tudnátok valami okosat mondani? . D 15/l

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
fiatal korban nem rendszeres a menstruáció. szerintem semmi baj nincs.Ha fogamzásgátlót szedné akkor rendszeresebb lenne. Ha elmész orvoshoz, valószinű hogy ezt fog javasolni. anyukádnak nyugodtan elmondhatod, ugyanígy mint itt.
2014. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DE ilyen miatt ne szedj fogamzásgátlót, pláne nem 15 évesen.

mikor jött meg? egy-két éven belül normális az ingadozás, utána kb. hasonló időpontokban fog megjönni.

2014. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat:) másfél éve jött meg
2014. júl. 29. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
anyukámnak mikor mondok valamit erről, rögtön nőgyógyászhoz akar vinni, ezért nem szeretem ezt megbeszélni vele. de meg fogom vele beszélni mindenképpen!:)
2014. júl. 29. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Drágám a nőgyógyászoktól nem kell félni:) Anyukád biztosan elkísér, sőt a sajátjához fog vinni. Mindenképpen el kell menni. Ha van rá mód, akkor esetleg keress, vagy keressetek nő orvost. Az is oldhatja benned a feszültséget.Vagy mivel még 15 vagy gyermeknőgyógyászhoz is mehettek,
2014. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!