Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok stressz és idegesség...

Sok stressz és idegesség miatt késhet a menstruációm, ha egyébként mindig 27 napra jön meg? Maximum mennyit?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 00:10
 1/5 anonim válasza:
igen késhet,pár napot :)1-2
2014. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most voltam együtt először a barátommal, ovuláció utáni első napom, óvszerrel védekeztünk, nem csúszott le, nem szakadt ki, leellenőriztük, semmi baja nem volt, de legelőször fordítva akartuk felrakni. Elvileg nem volt előváladék a péniszén, mert közvetlenül azután akarta rárakni, hogy én a számmal kényeztettem, de azóta is ezen parázok. Az aktus 13 napja volt, és ma kellett volna megjönnie (délután). Holnap veszek tesztet. Egyet csinálok holnap napközben, egyet pedig holnapután reggeli első vizeletből. Ugye ezeknek már ki kéne mutatnia, ha terhes lennék és nem csak késne?
2014. júl. 30. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz rá ennyire, megfelelően védekeztetek, a menstruáció meg már csak ilyen, késhet. Konkrétan bármitől késhet, nem csak a stressz miatt, hanem hormonális változások miatt is. Nekem egyszer három hónapig nem jött meg, én is vettem teszteket, elmentem dokihoz, ő megvizsgáált, nem talált semmi furát. Azt mondta, ennek rengeteg oka lehet, akár egy gyulladás, egy ártatlan kis gyógyszer mellékhatása, sőt egy orgazmus is belezavarhat a peteérésbe. ;) Utána megjött és azóta minden rendben.
2014. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! :)

Majd leírom, hogy mit mutat a teszt :)

2014. júl. 30. 12:44
 5/5 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet, full negatív lett, megnyugodtam, rá 20 percre meg is jött... :)

Biztonság kedvéért holnap megcsinálok reggeli első vizeletből is egy tesztet, de megnyugodtam :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!