Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek felfáztam? (Többi...

Laura012 kérdése:

Szerintetek felfáztam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap leültem a beton lépcsőre kb. 5 percre, nem éreztem hidegnek de mivel nem sütötte a nap ezért elképzelhető hogy hideg volt. Ma pedig már 3x voltam pisilni ami szokatlan mert egy reggel alatt soha sem szoktam ennyiszer elmenni wc-re. Olvastam a tüneteket amik hólyag fájás, vese fájás, szagos és más színű vizelet, gyakori vizelési inger, és csíp. Ezek közül csak az vonatkozik rám hogy gyakran kell mennem pisilni. Tudtok rá valami házi praktikát? Mennyi idő alatt múlik el?

2014. júl. 30. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Készíts cickafarkból és kamillából ülőfürdőt, ülj bele.
2014. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) még várok tanácsokat :)
2014. júl. 30. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, felfáztál
2014. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szimpla felfázás, az idő megoldja, mást nem tehetsz. Amiről te olvastál, az a hólyaghurut, ami bakteriális fertőzés, azzal háziorvoshoz kell menni.
2014. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!