Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek a menstruáció átok...

Nektek a menstruáció átok vagy áldás? Tampon vagy betét?

Figyelt kérdés
én a tamponra szavazok és pozitív gondolkozású vagyok tehát szerintem áldás..mert ettöl is nő valaki..és termékeny..lehet gyereke:) 14/L
2014. júl. 30. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy nő életéhez tartozik a menstruáció és áldás! :D
2014. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azóta áldásnak tartom, mióta felborult a hormonrendszerem és vártam a menstruációt, mint a messiást :D Amint rendeződött, azt jelentette, hogy helyreállt az egész rendszer.
2014. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Átkozódtam 18 évig, most viszont terhes vagyok, és áldásnak tekintem, mert így lehetett babám. :)
2014. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor tudom, hogy hamarosan meg fog jönni, és azon parázom, hogy vajon mikor, hol és vajon mennyire fog fájni a hasam, és amikor végre megjön és majd meghalok annyira fáj, és felkelni sem tudok az ágyból, na akkor átok.


Miután elmúlik a fájdalom, akkor már áldásként élem meg. Olyankor már örülök, hogy megjött, tudom, hogy minden rendben a szervezetemmel. :)

2014. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Áldás és átok.

Áldás, mert bármennyire is felelősségteljesen védekezek, volt már 1-2 alkalom mikor azért megjelent egy pici kérdőjel, hogy minden rendben volt-e..és mikor megjött akkor boldog voltam mint a fene :D (mégha van olyan nő is, aki vérzik miközben terhes)

Átok, mert előtte már 3-4 nappal nagyon változó a hangulatom, könnyen magamra veszek mindenfélét, amin amúgy csak nevetnék egy jót..iszonyatosan hasgörcsölős vagyok, szóval a bogyó ára sem dob fel, meg maga az érzés, hogy fáj, meg felvagyok puffadva érzés, egész testre kiható fájdalom.


Használtam betétet és tampont is, tampon párti vagyok már jó 5 éve, minden riogatás ellenére. Nekem a betét kényelmetlen, zavaró, a tampon viszont olyan, mintha ott sem lenne kb.


22/L

2014. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem se átok, se áldás. Egyáltalán nem befolyásolja az életem. Szerencsés vagyok, mert semmilyen panaszom nincs tőle.

Én betétet használok, a tampon felhelyezése mindig is fájdalmas és maga a tampon kényelmetlen volt a számomra, viszont a betét fel sem tűnik, hogy ott van.

2014. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Átok. A természet enélkül is megoldhatta volna a dolgot, nem tudom hogy de nem is érdekel, ez az egyhetes vérzés, fájdalom, és diszkomfortérzés nem a legjobb. Bár most örülnék ha megjönne...
2014. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Átok. A kedves természet máshogy is megoldhatta volna. Mondjuk viszonylag egész tűrhető az enyém, rövid ideig tart, és nem görcsölök annyira, de egyáltalán nem hiányozna. Gyereket meg nem is akarok.

Csak betétet használok.

2014. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem átok. Nagyon durva hangulatingadozásaim vannak előtte, és a vérzést kísérő görcsök sem kellemesek. Ahogy írták, másképp is megoldhatta volna a természet. Ráadásul én gyereket sem akarok, fölösleges az egész.
2014. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Öt napja jött meg először és azon kívül ,hogy bele kellett szokni a vérbe és betétekbe különösebben nem zavar. Fájt piit a hasam , de nem volt vészes. Most már alig van. Nem vagyok hisztis illetve nyúzott.


Betét :)

14/L

2014. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!