Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nem vagyok az...

Mi lehet ez? Nem vagyok az ilyenhez még túl fiatal?

Figyelt kérdés
Van a nemi szervemen (fanszőrzetnél-szeméremdombnál) egy 4-5 mm-es púp féleség, ami semmivel sem tűnik el. 1 hónapja ott van, neogranormon kenőcsöt kentem rá de nem volt jó, így békén hagytam és nem vettem figyelembe. Most megint nagyon kidudorodott és ilyen pukli szerűség, kijön belőle valami fehér váladék és vérzik is utána egy kicsit, de még mindig föl van dagadva. Ez mégis mi lehet? Néha néha szokott viszketni. Utánaolvastam és hasonlóan néz ki mint a melanoma, csak nekem kék és lila színű. Kérlek segítsetek és normális válaszokat szeretnék!! Anyukámnak nem merném mondani mert még fiatal vagyok, de kezdek beparázni mert nagyon undorító és visszataszító. 14/L

2014. júl. 30. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gyanakodnék melanomára, inkább furunkulusnak tűnik. Menj el vele bőrgyógyászhoz!
2014. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz, az is lehetséges. de nem merem elmondani anyukámnak .. mitől alakulhat ez ki?
2014. júl. 30. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem beparázni kell, hanem elmondani, jobban jársz vele
2014. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél rá vmi kenőcsöt.
2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neogranormon kenőcsöm van rá, ezt találtam de nem nagyon hat
2014. júl. 30. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Begyullad egy szőrtüsző, ami a mélyebb szövetekbe terjed.

Nincs ebben semmi szégyellnivaló. Odamész anyukádhoz, és megmondod, hogy szeretnél orvoshoz menni, mert van egy kis gondod.

De ha ennyire ki akarod kerülni, akkor fogod magad és elmész orvoshoz anyukád nélkül. Ellátnak úgy is.

2014. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ez vajon mitől alakulhatott ki?
2014. júl. 30. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Betadin és várjál míg teljesen "megérik". Akkor majd kifakad.
2014. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. júl. 31. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!