Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne kedvetek egy ilyenhez?

Lenne kedvetek egy ilyenhez?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy kb hányan jelentkeznétek egy klubba ahol zene tánc és színjátszás van. Aki tud tanítja a másikat alapon. 10-18 év között, hogy minél többen legyünk. Ez csak egy felmérés de ha valakit komolyan érdekelne akkor közlöm, hogy Debrecenben van, csak kíváncsi vagyok, hogy megéri-e elindítani.

2014. júl. 3. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, lehet hogy benéznék, de csak ha a színjátszás kicsit komolyabban is megy(mondjuk vannak előadások)
2014. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Engem nagyon érdekelne csak sajnos az ország másik felén lakok :(
2014. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de elég tág a korhatár .
2014. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. várlaak

2. te is csinálj ilyet! hirdetést rakj fel híres facebook oldalakra stb.

2014. júl. 3. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:

A tág korhatár miatt nem mennék csak. Bevallom idétlenül érezném magam a sok 10 évesek között

18/N

2014. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazatok van és inkább nagyobbak és komolyabb emberek kellenének hiszen én sem 10 éves vagyok
2014. júl. 3. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, és szerintem adnék is a tiédnek egy esélyt, ha én sem az ország másik felén laknék.Tanultam társastáncot, azt szívesen tanítanám is, de abban igaza van a többieknek, hogy túl nagy a korhatár.Valahol félúton kellene egy csoportbontást beiktatni.
2014. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendbeen :) köszönöm a válaszokat. azt hiszem megcsinálom :)
2014. júl. 3. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Jól hangzik, de túl képlékenynek érzem. Valamilyen tematikát kellene adni neki, és kitalálni a rendszert, hogy ki tanít mit és ki tanul. Panelokban lenne, párhuzamosan a foglalkozás, vagy mindenki egyszerre csinál ezt vagy azt. Alkalmanként minden lenne, vagy pl. csak tánc, a következő alkalommal csak színjátszás. Konkrét darabot raknátok össze, konkrét céldátummal, előadással, vagy csak úgy, mert jó móka? Sok dolgot kell tisztázni. Ha sikerül is összehozni pár embert, ilyen és ehhez hasonló kérdések fel fognak merülni, és akkor legyen kész a válasz, vagy széteshet a dolog. Legyen egy szervező, aki kitalálja a tematikát, leszervezi a helyet, kiértesíti az embereket, stb.

Komoly szervezést és előkészületet igényel, aztán pedig folyamatos energiaráfordítást, hogy életben is maradjon a dolog.

Ha összeállt a fejedben, akkor az érdeklődők körét baráti körből/ismerősök közül/hirdetéssel gyűjtenéd össze, stb. Komoly meló, de ha találsz egy kis csapatot, aki működteti, akkor jó móka lehet!

2014. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hűha köszönöm sokat segítettél
2014. júl. 4. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!